Preventietruck komt een andere keer

PreventietruckGisteren ontvingen we bericht van de gemeente De Fryske Marren dat de preventietruck aanstaande dinsdag toch niet naar de Lemstervaart komt. De preventietruck wordt door politie ingezet voor een onderzoek en is hierdoor niet beschikbaar. We gaan kijken naar een nieuwe datum waarop de preventietruck naar de Lemstervaart komt. Zodra er een nieuwe datum is, maken we dat op deze site bekend.

Informatieavond gaat wel door

De informatieavond over de WhatsApp-groep Buurtpreventie Lemstervaart gast wel door.  Dan hoor je alles over hoe de App-groep te gebruiken, hoe je je kunt aanmelden en hoe we samen de Lemstervaart veiliger maken. De informatieavond vindt plaats in De Steiger aan het Lemsterpad 54. De deuren van De Steiger gaan om 19:30 uur open. De uitleg start om 20:00 uur.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws van De Steiger. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.