Logopediste bij ouder-kind ochtend

Iedere 14 dagen kunnen kinderen tot en met 4 jaar op vrijdagochtend spelen in De Steiger. Voor pappa en mamma staat er een kopje koffie of thee klaar. Terwijl zij praten met andere pappa’s of mamma’s, kunnen de kinderen lekker met elkaar spelen. Om 10:00 uur eten we samen fruit en daarna doen we met zijn allen iets leuks. Soms wordt er muziek gemaakt en soms geknutseld.

Vrijdag 27 mei Logopedieis Tineke van logopedie Lemmer te gast. Tineke en collega vertellen deze ochtend wanneer je naar logopedie kunt gaan en wat de logopedist doet. Ook is er ruimte voor het stellen van vragen.

We hopen dat er veel ouders en kinderen komen.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws van De Steiger met de tags , . Bookmark de permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.