LEERGELD wil dat alle kinderen mee kunnen doen

In de gemeentes De Fryske Marren en Súdwest Fryslân wonen momenteel 2000 kinderen die om financiële redenen niet mee kunnen doen aan activiteiten die voor hun leeftijdsgenootjes heel normaal zijn. Zij staan letterlijk aan de zijlijn. Leergeld wil deze kinderen laten meedoen.

Stichting Leergeld Zuidwest Friesland heeft ten doel het voorkomen van sociale uitsluiting van schoolgaande kinderen uit gezinnen met minimale financiële middelen. Leergeld ZWF biedt kansen aan kinderen in de leeftijd van 4 tot 18 jaar uit gezinnen voor wie overheidsvoorzieningen uitgeput, niet toereikend dan wel niet beschikbaar zijn, om toch normaal mee te doen binnen het onderwijs en/of in het sociaal maatschappelijk leven op en rond school, sport en cultuur.

Kindpakket

Via het aanvraagportal www.kindpakket.nl kan er op een eenvoudige manier een vergoeding worden aangevraagd voor :

 • Schoolreis
 • Schoolspullen
 • Zwemles
 • Fiets
 • Contributies sport / cultuur
 • Attributen sport / cultuur
 • Verjaardagsbox
 • Laptop / computer
 • Bruikleenmogelijkheden I-pad
 • MBO-inkomenstoets

Mocht het aanvragen via de site een probleem zijn dan kunt u ook contact met ons opnemen via:

 • Mail
  algemeen: info@leergeldzwf.nl
  voor De Fryske Marren: janet@leergeldzwf.nl
 • Post
  Stichting Leergeld Zuidwest Friesland, Postbus 66, 8600 AB Sneek
 • Telefonisch
  op dinsdag- en woensdagochtend via 06 49 88 81 53
 • Inloopochtend
  vrijdag 3 mei 2019, Wijkvereniging De Steiger, Schokker 4b, Lemmer

 

Inloopochtend in De Steiger

U kunt op vrijdagochtend 3 mei, tijdens de ouder-kind ochtend, binnenlopen bij De Steiger. Er is dan een medewerker van Stichting Leergeld Zuidwest Friesland aanwezig. Zij kan u alles vertellen over wat de mogelijkheden voor u en uw gezin zijn.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws van De Steiger. Bookmark de permalink.