Een nieuw gebouw

Vrijdag 9 december was het dan eindelijk zover. De MFA Lemstervaart werd opgeleverd aan onze gemeente door hoofdaannemer Friso. De contracten zijn ondertekend en de sleutels overhandigd. In dit prachtige gebouw hebben wij straks, samen met openbare basisschool De Meerpaal en peuterspeelzaal Doomijn, een nieuw onderkomen. De komende weken gaan we verhuizen en na de kerstvakantie kunnen we het gebouw echt in gebruik gaan nemen.

Open huis

Op maandagmiddag 9 januari bent u van harte welkom aan de Schokker. Tijdens dit open huis kan iedereen het nieuwe onderkomen van De Steiger, obs De Meerpaal en peuterspeelzaal Doomijn bekijken. We openen de deuren tussen 16:00 en 17:00 uur.

Vrijdag 10 februari vindt de officiƫle opening plaats. Meer informatie hierover volgt, maar zet de datum vast in uw agenda.

Dit bericht is geplaatst in Nieuws van De Steiger. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.